VetNaCare Hakkında

  • Hakkımızda
  • Misyon
  • Vizyon

VetNaCare, uzun yıllar yürütülen Ar-Ge çalışmalarının ve kazanılmış olan ulusal ve uluslararası tecrübelerin bir ürünü olarak evcil hayvan beslenme, ek gıda ve sağlık ürünleri üretimi yapmak amacıyla 2021 yılında kurulmuştur.


600 m2 ‘lik kapalı alana sahip üstün hijyen standartlardaki tesisimiz, veteriner hekim, biyolog ve kimyagerler tarafından, en kaliteli hammaddeler kullanılarak VetNaCare ürünlerinin üretimi gerçekleştirilmektedir. Teknolojik üretim ve doğru ambalaj seçimleri ile ürünlerimizin besin değerleri ve ürün kalitesi en üst düzeyde korunarak dostlarımıza ulaştırılmaktadır.

Misyon

Gelişimi ve yenilenmeyi ilke edinerek yüksek kalitede ürünler üretip, beklentilerin hep önünde olma stratejisiyle müşterilerimizin ve evcil dostlarımızın yaşam kalitesini arttırmak.

Vizyon

Evcil hayvanlar için sağlıklı ve doğal ürünler ile pratik ve zengin seçenekli çözümler sunmak, çevre bilincine sahip, teknolojiye ve bilime yatırım yapan, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan, değer yaratan, global ve güvenilir bir marka olmak.